O NAS

BMF – Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego

Firma BMF

Firma BMF od początku powstania w 1998 roku zajmowała się wprowadzaniem rozwiązań innowacyjnych w dziedzinach związanych z nowymi technologiami. Oferta obejmowała szeroko pojęty specjalistyczny sprzęt komputerowy. Ten kierunek działalności cały czas jest kontynuowany choć na przestrzeni lat oferowane rozwiązania są zupełnie inne.

Obecnie oferowany specjalistyczny sprzęt komputerowy to produkty dostosowane do specyficznych trudnych warunków pracy jak niska czy wysoka temperatura, duża wilgotność czy pył lub woda, ale i odporność mechaniczna jak wibracje, uderzenia czy upadki.

W ofercie posiadamy między innymi:

- laptopy klasy rugged

- tablety przemysłowe

- komputery all-in-one

- monitory przemysłowe

- komputery pojazdowe

- mobilne komputery PDA

- smartfony rugged

- klawiatury i urządzenia sterujące

 Odbiorcami naszych rozwiązań jest wojsko i inne służby mundurowe, ale również przemysł, firmy energetyczne i inne. Ponieważ w branży medycznej często występują specyficzne wymagania środowiskowe, dlatego i w tej dziedzinie oferujemy produkty certyfikowane pod tym kontem.

Od roku 2009 rozwinęliśmy drugi dział firmy związany z elektromobilnością. Zajmuje się on projektowaniem i produkcją pojazdów elektrycznych. W roku 2013 powstał pierwszy pojazd elektryczny typu segway o nazwie VELEX OFF-ROAD X1. Ta linia pojazdów do dnia dzisiejszego cieszy się dużym zainteresowaniem rynku w firmach związanych z ochroną, służbach mundurowych jak i turystyce.

Obecnie gama pojazdów oferowanych przez markę VELEX jest bardzo szeroka i zaczyna się od hulajnóg przez skutery elektryczne, quady i inne pojazdy czterokołowe a kończąc na autobusach. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu Pojazdów Elektrycznych VELEX w Częstochowie przy ul. Kilińskiego 72/74.