Nagrody i wyróżnienia

  

Urząd Miasta Częstochowy zorganizował konkurs JURA PRIDE podczas którego nasz firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego właściciel marki VELEX została wyróżnienia jako finalista tego konkursu. Firma BMF została doceniona za reprezentowanie miasta Częstochowy na terenie Polski jak i za granicą. Podsumowując zbliżający się do końca  rok mieliśmy możliwość reprezentować Częstochowę, Województwo śląskie jak i Polskę na  imprezach zagranicznych jak np. targi maszynowych MSV w Brnie, na Expo 2020 Dubaj, czy na spotkaniu ekspertów branży automotive regionu Trójkąta Weimarskiego w Amien we Francji (spotkanie ekspertów z Niemiec, Francji i Polski). Wyróżnienie otrzymaliśmy z rąk Prezydenta Miasta Krzysztofa Matyjaszczyk a spotkanie prowadziła Pani Anna Tymoshenko.

 

JURAJSKI PRODUKT ROKU 2022

Nasza riksza elektryczna VELEX trike TAXI w dniu 12.12.2022  zdobyła statuetkę JURAJSKI PRODUKT ROKU 2022 w kategorii- produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii. Dziękujemy i doceniamy to wyróżnienie, które wzmacnia nas do dalszej pracy w tworzeniu ciekawych, ekologicznych pojazdów elektrycznych.


 

Nagroda Zielony Feniks AD 2020

Nagroda przyznawana przez Fundację na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks” powstała z potrzeby popularyzacji wiedzy o odnawialnych źródłach energii i relacjach pomiędzy energetyką a środowiskiem naturalnym i społecznym. Ma ona na względzie kreowanie badań naukowych i wdrożeń oraz inwestycji w nowoczesne technologie z tego obszaru. Statuetka Zielonego Feniksa jest przyznawana corocznie począwszy od 2009 roku. Uroczyste wręczenie nagrody odbywa się w czasie gali w ramach Festiwalu Ekoenergetyki.

 

Jurajski Produkt Roku 2019

Produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii:

Ideą konkursu "Jurajski Produkt Roku organizowanego przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową  w Częstochowie jest stworzenie przedsiębiorcom z regionu możliwości promowania nowoczesnych produktów i usług cechujących się wysoką jakością oryginalnością i estetyką. Konkurs upowszechnia zasady rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej, a także wspiera i promuje lokalną przedsiębiorczość i inicjatywy gospodarcze. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF ogromnym wyróżnieniem, i mamy nadzieje że przyczyni się do popularyzowania ekologicznego transportu, tak abyśmy wszyscy mogli oddychać czystym powietrzem

 

Lider zaopatrzenia Służb Mundurowych 2016


Pojazd elektryczny VELEX X1 zdobył wyróżnienie w konkursie LIDER ZAOPATRZENIA SŁUŻB MUNDUROWYCH w kategorii wdrożony produkt, usługa lub technologia.

 

Lider zaopatrzenia Służb Mundurowych 2016

Radiotelefon RUNBO H1 zdobył wyróżnienie w konkursie LIDER ZAOPATRZENIA SŁUŻB MUNDUROWYCH w kategorii opracowany produkt, usługa lub technologia.

x1_2698d935.png
Jurajski Produkt Roku 2015

W kategorii produkt przemysłowy pierwszą nagrodę otrzymała firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego za smartfon RUGGED PHONES M8 LTE.

Konkurs jest cyklicznie organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Ideą Konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych oraz najbardziej unikatowych produktów i usług z regionu. Zgłoszone do konkursu produkty powinny się odznaczać wysoką estetyką, nowoczesną technologią, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF doskonałą szansą na dotarcie z własnym wyrobem czyli smartfonem RUGGED PHONES M8 LTE.
x1_2698d935.png
Jurajski Produkt Roku 2014

W kategorii produkt w dziedzinie ekologii pierwszą nagrodę otrzymała firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego za indywidualny pojazd elektryczny dwukołowy samopoziomujący VELEX.

Konkurs jest cyklicznie organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Ideą Konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych oraz najbardziej unikatowych produktów i usług z regionu. Zgłoszone do konkursu produkty powinny się odznaczać wysoką estetyką, nowoczesną technologią, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF doskonałą szansą na dotarcie z własnym wyrobem czyli pojazdem elektrycznym, VELEX do szerokiego grona
x1_2698d935.png
Certyfikat magazynu Komputer Świat dla NoteStar HEL 80

Notebook marki NoteStar model HEL 80 w 2007 roku zyskał certyfikat pierwszego miejsca w kategorii wydajności na miesiąc maj. Certyfikat został wystawiony przez magazyn komputerowy Komputer Świat.
x1_2698d935.png
Certyfikat magazynu CHIP dla NoteStar model NP8050 CINEMA+

Notebook marki NoteStar model NP8050 CINEMA+ w 2005 roku zyskał certyfikat dobrego zakupu. Certyfikat został wystawiony przez popularny magazyn komputerowy CHIP.
x1_2698d935.png
Certyfikat magazynu CHIP dla dysku zewnętrznego BMF ME-930 U2

Dysk zewnętrzny marki BMF model ME-930 U2 w 2005 roku zyskał certyfikat dobrego zakupu. Certyfikat został wystawiony przez popularny magazyn komputerowy CHIP.
x1_2698d935.png
Certyfikat magazynu CHIP dla dysku zewnętrznego BMF ME-930 U2

Dysk zewnętrzny marki BMF model ME-930 U2 w 2005 roku zyskał certyfikat najlepszego stosunku możliwości do ceny w testach porównawczych dysków zewnętrznych. Certyfikat został wystawiony przez popularny magazyn komputerowy CHIP.
x1_2698d935.png
Pierwsze miejsce w rankingu magazynu ENTER dla notebooka NoteStar NP8170

Notebook marki NoteStar model NP8170 w 2002 roku otrzymał pierwsze miejsce w rankingu kategorii "Najlepsza cena w stosunku do wydajności" magazynu komputerowego ENTER.