Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Zielony Feniks AD 2020

Nagroda przyznawana przez Fundację na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks” powstała z potrzeby popularyzacji wiedzy o odnawialnych źródłach energii i relacjach pomiędzy energetyką a środowiskiem naturalnym i społecznym. Ma ona na względzie kreowanie badań naukowych i wdrożeń oraz inwestycji w nowoczesne technologie z tego obszaru. Statuetka Zielonego Feniksa jest przyznawana corocznie począwszy od 2009 roku. Uroczyste wręczenie nagrody odbywa się w czasie gali w ramach Festiwalu Ekoenergetyki.

Jurajski Produkt Roku 2019

Produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii:

Ideą konkursu "Jurajski Produkt Roku organizowanego przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową  w Częstochowie jest stworzenie przedsiębiorcom z regionu możliwości promowania nowoczesnych produktów i usług cechujących się wysoką jakością oryginalnością i estetyką. Konkurs upowszechnia zasady rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej, a także wspiera i promuje lokalną przedsiębiorczość i inicjatywy gospodarcze. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF ogromnym wyróżnieniem, i mamy nadzieje że przyczyni się do popularyzowania ekologicznego transportu, tak abyśmy wszyscy mogli oddychać czystym powietrzem

Lider zaopatrzenia Służb Mundurowych 2016


Pojazd elektryczny VELEX X1 zdobył wyróżnienie w konkursie LIDER ZAOPATRZENIA SŁUŻB MUNDUROWYCH w kategorii wdrożony produkt, usługa lub technologia.

Lider zaopatrzenia Służb Mundurowych 2016

Radiotelefon RUNBO H1 zdobył wyróżnienie w konkursie LIDER ZAOPATRZENIA SŁUŻB MUNDUROWYCH w kategorii opracowany produkt, usługa lub technologia.

x1_2698d935.png
Jurajski Produkt Roku 2015

W kategorii produkt przemysłowy pierwszą nagrodę otrzymała firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego za smartfon RUGGED PHONES M8 LTE.

Konkurs jest cyklicznie organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Ideą Konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych oraz najbardziej unikatowych produktów i usług z regionu. Zgłoszone do konkursu produkty powinny się odznaczać wysoką estetyką, nowoczesną technologią, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF doskonałą szansą na dotarcie z własnym wyrobem czyli smartfonem RUGGED PHONES M8 LTE.
x1_2698d935.png
Jurajski Produkt Roku 2014

W kategorii produkt w dziedzinie ekologii pierwszą nagrodę otrzymała firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego za indywidualny pojazd elektryczny dwukołowy samopoziomujący VELEX.

Konkurs jest cyklicznie organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Ideą Konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych oraz najbardziej unikatowych produktów i usług z regionu. Zgłoszone do konkursu produkty powinny się odznaczać wysoką estetyką, nowoczesną technologią, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF doskonałą szansą na dotarcie z własnym wyrobem czyli pojazdem elektrycznym, VELEX do szerokiego grona
x1_2698d935.png
Certyfikat magazynu Komputer Świat dla NoteStar HEL 80

Notebook marki NoteStar model HEL 80 w 2007 roku zyskał certyfikat pierwszego miejsca w kategorii wydajności na miesiąc maj. Certyfikat został wystawiony przez magazyn komputerowy Komputer Świat.
x1_2698d935.png
Certyfikat magazynu CHIP dla NoteStar model NP8050 CINEMA+

Notebook marki NoteStar model NP8050 CINEMA+ w 2005 roku zyskał certyfikat dobrego zakupu. Certyfikat został wystawiony przez popularny magazyn komputerowy CHIP.
x1_2698d935.png
Certyfikat magazynu CHIP dla dysku zewnętrznego BMF ME-930 U2

Dysk zewnętrzny marki BMF model ME-930 U2 w 2005 roku zyskał certyfikat dobrego zakupu. Certyfikat został wystawiony przez popularny magazyn komputerowy CHIP.
x1_2698d935.png
Certyfikat magazynu CHIP dla dysku zewnętrznego BMF ME-930 U2

Dysk zewnętrzny marki BMF model ME-930 U2 w 2005 roku zyskał certyfikat najlepszego stosunku możliwości do ceny w testach porównawczych dysków zewnętrznych. Certyfikat został wystawiony przez popularny magazyn komputerowy CHIP.
x1_2698d935.png
Pierwsze miejsce w rankingu magazynu ENTER dla notebooka NoteStar NP8170

Notebook marki NoteStar model NP8170 w 2002 roku otrzymał pierwsze miejsce w rankingu kategorii "Najlepsza cena w stosunku do wydajności" magazynu komputerowego ENTER.