E500 Series PDA

Nowy produkt

PDA klasy korporacyjnej z wydajnym rozwiązaniem mobilnym.

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

E500 Series PDA

E500 Series PDA

PDA klasy korporacyjnej z wydajnym rozwiązaniem mobilnym.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

PDA z serii E500 firmy Winmate to urządzenie PDA klasy korporacyjnej z wydajnym rozwiązaniem mobilnym. Notebooki serii E500 oferują nowy poziom elastyczności, funkcjonalności i wytrzymałej konstrukcji na kieszonkowe urządzenia mobilne, zapewniając pracownikom i menedżerom możliwość usprawnienia procesów biznesowych, zwiększenia produktywności i poprawy obsługi klienta.

E500 łączy funkcje WLAN, Bluetooth, GPS i WWAN - wszystko w jedno urządzenie. Dzięki dużemu, mnogiemu projektowi komunikacji bezprzewodowej, produkt ten będzie miał zastosowanie do wymagań pracowników mobilnych, aplikacji biznesowych i IT.Zaprojektowany pod kątem wydajności

  • Panel 5 "1280 x 720 z funkcją pojemnościowego projekcyjnego wielodotyku.
  • Wbudowany Wi-Fi / Bluetooth 4.0 / GPS / LTE
  • Wbudowany 2-megapikselowy aparat z przodu i 8-megapikselowy aparat z diodą LED z tyłu
  • Obsługa funkcji NFC
  • Zgodność z MIL-STD-810G dla wysokich / niskich temperatur, wibracji, próby upuszczenia
  • Obsługuje system operacyjny Android 5.1
  • Akumulator 3900 mAh na cały dzień z wymienną obudową
  • Opcjonalny kod kreskowy 1D / 2D, karta inteligentna i czytnik linii papilarnych

Zaawansowane gromadzenie danych
Winmate® E500 to wszechstronne, lekkie i wytrzymałe urządzenie przenośne, które zapewnia zaawansowane gromadzenie danych. E500 posiada wbudowany czytnik NFC, skaner kodów kreskowych 1D / 2D, który skanuje kody kreskowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ponadto dostępne są 2MP przednie i 8MP tylne kamery do robienia zdjęć i filmów.


Czytnik kart inteligentnych
Ręczne urządzenie wyposażone w czytnik kart inteligentnych jest kompaktowym, ergonomicznym i wytrzymałym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań, w których bezpieczeństwo informacji jest priorytetem - identyfikacja medyczna, aplikacje e-administracji i handlu elektronicznego, cyfrowe oznakowanie i identyfikacja. Urządzenie bezpiecznie wprowadza wrażliwe dane z dowodu osobistego do systemu i gwarantuje bezpieczeństwo i poufność informacji.

Skaner odcisków palców
W obszarach, w których treść pracy różni się w zależności od stopnia poufności, pojawia się znaczenie bezpieczeństwa informacji. Odciski palców pobrane za pomocą urządzenia ręcznego zapewniają dostęp do informacji tylko upoważnionemu personelowi, znacznie poprawiając system zarządzania informacjami w terenie.


Wymienna konstrukcja baterii o wydłużonym czasie pracy baterii
Wyposażony w wymienną baterię z prostym systemem zatrzaskowym, ręczny E500 może obsługiwać ciągłą pracę w terenie bez przestojów. Wymienna bateria zapewnia również dużą pojemność 3900 mAh dla dłuższego użytkowania.


Wytrzymała konstrukcja
Uszczelniony do IP65, handheld E500 jest zbudowany, aby wytrzymać trudne warunki, chroniony przed wodą i kurzem. Zgodny z MIL-STD-810G, może pracować w ekstremalnych temperaturach w zakresie od -20 ° C do 60 ° C (-4 ° F do 140 ° F) i wytrzymuje wstrząsy, wibracje i upadki na 4 stopy.


Solidna komunikacja
Oprócz standardowego połączenia Bluetooth i Wi-Fi, urządzenie E500 obsługuje zarówno GPS, jak i GLONASS, i oferuje śledzenie zasobów 3G / 4G w celu płynnego transferu danych w czasie rzeczywistym. Czy to w domu, czy na zewnątrz, urządzenie E500 zapewnia szeroką gamę niezawodnych opcji komunikacji.

Napisz recenzję

E500 Series PDA

E500 Series PDA

PDA klasy korporacyjnej z wydajnym rozwiązaniem mobilnym.

Podobne produkty