Targi Granice 2024

Zapraszamy na Targi Granice VII Edycja

Już za 28 dni odbędą się Terenowe Targi Ochrony Granic „GRANICE”- w b.r. VII edycja – to jedyne w Polsce wydarzenie w całości poświęcone różnym aspektom ochrony granic oraz prezentacji społeczeństwu formacji granicznych: Straży Granicznej oraz Służby Celno-Skarbowej i szerzej – Krajowej Administracji Skarbowej, ich zadań, wyzwań oraz współpracy z innymi agendami, instytucjami i formacjami operującymi na granicach.

Stoisko BMF

BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego zaprezentuje na swoim stoisku produkty marki Winmate dedykowane dla służb mundurowych. To bardzo ciekawy event, który na żywo pozwoli pooglądać i wziąć do ręki rozwiązania oferowane przez dostawców.
Będzie tam również można pooglądać i testować produkty marki AGM Mobile Polska – smartfon AGM Guardian z termowizją o zasięgu do 500 m
W dziedzinie pojazdów dla służb mundurowych zaprezentowaną pojazdy marki VELEX. Wśród nich pojazdy typu segway, quady elektryczne i najciekawszy pojazd łączący cechy skutera i quada – VELEX Samplet 4×4
Już nie możemy się doczekać ?

Jeśli szukasz niezawodnego sprzętu mobilnego, niezależnie od branży, zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego. Jesteśmy dumni z naszej bogatej oferty i zobowiązani do dostarczania rozwiązań, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby odkryć, jak możemy Ci pomóc!